ZAVOLEJTE NÁM & DOMLUVTE SI SCHŮZKU:

JAKUB

+420 777 286 021 (JAKUB)

Žižkovský byt se proměnil k nepoznání

Proměna žižkovského bytu 3+kk

Velké prostorné místnosti plné světla. To jsou požadavky, se kterými se v poslední době setkáváme. Místo dvou místností často prostor spojíme do jedné, velké, kde se může potkat celá rodina. Tak tomu bylo i v bytě 3+kk na pražském Žižkově.

Kompletní rekonstrukce

Začátek celé rekonstrukce se nesl v duchu bouracích prací, protože kuchyň a obývací pokoj se slučovaly do jednoho. Vznikla tak místnost o výměře 36 m². Pak přišly na řadu nové elektro a instalatérské rozvody. V neposlední řadě jsme stěny i stropy opatřily perlinkou a naštukovali.

Při diskuzi s majitelem bytu jsme se shodli, že obklad do koupelny a na záchod by měl být něčím nevšední. Společně jsme proto vybrali velmi zajímavý černo-bílý retro obklad, který se skvěle doplňuje se dřevem, které je přítomno kolem umyvadla a za kterým je rafinovaně ukrytá pračka a sušička.

Beton po zdech

Podlahy jsme v celém bytě srovnali na jednu úroveň nivelační stěrkou a následně jsme zde položili vinylovou podlahu. Stěnu v obývacím pokoji a v ložnici jsme ozvláštnili designovou stěrkou s výsledným efektem imitace betonu.
S pomocí truhlářů jsme vyřešili střed bytu. Vzniklá truhlářská konstrukce efektivně odděluje vstupní chodbu od obývacího pokoje. Ve finále jsme v tomto prostoru také osadili klasické obložkové zárubně.

Kuchyňskou linku Ikea jsme nejprve majiteli bytu navrhli v 3D návrhu, aby si dovedl detailně představit, jak bude jeho kuchyň vypadat. Po odsouhlasení jsme ji nakoupili, dovezli a sestavili. A proměněný byt byl připravený k nastěhování.

 

Kontakt

  • Kounická 59, 100 00 Praha - Strašnice

  • +420 777 286 021

  • info@kopecky-rekonstrukce.cz

instagram